Prywatna kolacja z live cooking w Twoim domu? Pokaz gotowania na firmowym wydarzeniu? Kulinarne atrakcje na najwyższym poziomie! 

 

Live cooking w Twoim domu – podglądając Szefa Kuchni przy pracy 

  Chciałbyś zobaczyć przygotowywanie dań na żywo? Chcesz poznać tajniki i sekrety szefów kuchni? Skosztować wspaniałej degustacji przygotowanej na Twoich oczach? 
Prywatna kolacja z live cooking jest pomysłem właśnie dla Ciebie. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które kochają gotowanie i dobre jedzenie. Fantastyczna alternatywa dla wyjścia do restauracji, zarówno planując romantyczną kolację, czy spotkanie w większym gronie znajomych. Ty wyłącznie ustal datę i zaproś Gości, wspólnie ze mną ustal menu na kolację, a resztą organizacji już się nie musisz martwić. Przygotowuję wszystkie zakupy, zapewniam drobny sprzęt potrzebny do przygotowania całej kolacji, jak również wszystkie talerze i sztućce. 
  Szef Kuchni w Twoim domu przygotuje prywatną kolację, dla Ciebie i Twoich Gości, a Ty możesz wyłącznie obserwować, nie musząc się o nic martwić! 
 
  Jeżeli planujesz wyjątkowy wieczór, mogę przygotować np. pokaz deseru z użyciem ciekłego azotu, czy też malowania na lustrach. Będzie to niesamowita atrakcja, która na długo zostanie w pamięci Twojej i Twoich gości, pobudzając wszelkie zmysły i zapewniając najlepsze doznania kulinarne. Możesz poczuć się jak podczas oglądania kulinarnego show, z tą różnicą, że całość dzieje się tuż obok Ciebie, w Twojej własnej kuchni, na żywo! 

  Jedzenie jest najprzyjemniejszą rzeczą w życiu, nie ograniczaj się i skorzystaj z tej przyjemności! Zamów live cooking!
  Lokalizacja nie stanowi żadnego problemu. Live cooking Warszawa, Kraków, Łódź i cała reszta 🙂

 ,,W walce między sercem a mózgiem zwycięża w końcu żołądek.’’
Stanisław Jerzy Lec

 

Pokazy Kulinarne Live Cooking

 

Live cooking i pokazy gastronomiczne na specjalne okazje:

– pokaz kulinarny na wieczór panieński

 Przepyszne jedzenie, dobre wino i Szef Kuchni gotujący na żywo! Niecodzienny pomysł na uatrakcyjnienie takiego wieczoru. Możecie zorganizować live cooking we własnym domu, czy apartamencie i na ten wieczór mieć własną restaurację na wyłączność! 
  Dzięki mojej wiedzy zdobytej w pracy  najlepszych polskich i europejskich restauracjach przygotuję dania, które będą niezapomnianym przeżyciem kulinarnym. Menu może być zaplanowane tematycznie, aby dopasować się do całego wieczoru i być inspirowane niemal każdą kuchnią świata. Live Cooking na wieczorze panieńskim pozwala połączyć fantastyczne jedzenie z odrobiną kulinarnych inspiracji – wbrew stereotypom, patelnia i wałek to nie tylko narzędzia persfazji! 

,,Żyj chwilą! Chyba, że chwila jest nieprzyjemna, w takim przypadku zjedz ciasteczko.’’
Ciasteczkowy Potwór

– live cooking na weselu

  Wesele to najważniejsze wydarzenie w naszym życiu, aby uroczystość stała się wyjątkowa również kulinarnie, zaplanuj dla swoich Gości live cooking z Szefem Kuchni! Pokaz kulinarny na weselu – tatar siekany na żywo, smażenie krewetek, czy dowolne inne danie przygotowywane tuż przy Gościach!  Jest to wyjątkowa usługa kierowana specjalnie na takie okazje, a pokaz gotowania na żywo na pewno zapadnie Twoim Gościom w pamięci. Takie rozwiązanie pozwala połączyć tradycję z nowoczesnością i dodać odrobinę ekskluzywności tej już i tak wyjątkowej uroczystości. 
Jest wiejski stół, jest stół z deserami, to czemu pomiędzy nie może stać „stół z kucharzem”, który na przygotuje każdemu z Twoich Gości tatar zgodnie z ich życzeniem!

 

– pokaz kulinarny na wieczór kawalerski

  Męskie spotkanie przy stekach, czy golonce i wysokoprocentowe trunki brzmi już jak gotowy przepis. Jednak można do tego równania jeszcze dodać Szefa Kuchni, który na żywo przygotuje dla Was całą kolację! Dodatkowo można to połączyć z barmanem, który będzie Wam przygotowywał fantastyczne cocktjale. Nie musicie wybierać pomiędzy smaczną restauracją a domkiem na uboczu, pomogę Wam zorganizować najlepszą prywatną restaurację właśnie w tym domku!  Pokaz kulinarny to niewątpliwie ciekawa atrakcja na wieczór kawalerski, która pozwoli go uczynić wyjątkowym i … przepysznym!  

 

Pokaz kuchni molekularnej – pokaz gastronomiczny

  Kuchnia molekularna potrafi być niesamowicie widowiskowa, przez co sprawdzi się na każdym rodzaju imprezy i zaskoczy wszystkich uczestników. Zobacz i poczuj magię kuchni w niesamowitej formie i kształcie. To idealny wybór, gdy chcesz zapewnić gościom pokaz kulinarny jakiego prawdopodobnie nie widzieli nigdy w życiu. Zaskakujący forma i smak podawanych dań w niecodziennej oprawie. 
  Przygotowanie molekularnego deseru, czy mrożenie lodów na żywo z użyciem ciekłego azotu – zaplanuj kreatywną atrakcję kulinarną już dziś!

A dla ciekawych, więcej na temat kuchni molekularnej – https://prywatnykucharz.pl/kuchnia-molekularna-czym-jest-jaka-jest-jej-geneza-i-na-czym-polega/

Pokaz kulinarny na firmowym wydarzeniu

   Planujesz zorganizować atrakcję kulinarną w swojej firmie? Gotowanie na żywo przez Szefa Kuchni jest idealnym rozwiązaniem. Jestem w stanie przygotować pokaz kulinarny wraz z degustacją w dowolnej lokalizacji. Nie potrzeba do tego kuchni, czy zaplecza kulinarnego, przygotuję i zorganizuję całość.
Może to być przykładowo:
– krótki dodatek live cooking w trakcie większego wydarzenia,
– dodatkowa „lunchowa” atrakcja,
– pełen pokaz kulinarny z kilku daniową degustacją, zarówno na imprezę zasiadaną, jak i „standing party”,
możliwości są nieograniczone!


,,Pusty żołądek nie jest dobrym doradcą politycznym.’’
Albert Einstein