Niestety nadszedł teraz specyficzny czas, w którym wszystkie restauracje są zamknięte, jeżeli chodzi o stołowanie się w lokalu. Na szczęście jest jeden wyjątek, to Twój dom! Już nie musisz czekać do końca obostrzeń, jeżeli brakuje Ci fantastycznego jedzenia z dobrej restauracji, jest na to sposób. Na jeden wieczór restauracja „przyjedzie” do Ciebie. Prywatny kucharz pomoże Ci przetrwać te trudne czasy dla fanów smacznej kuchni.

Gdzie jeść w czasie pandemii?

Stety lub niestety jeść wolno nam teraz niemal wyłącznie w domu. Możemy gotować sami, ale … nie każdy jest do tego stworzony, nie wszyscy mamy talent, a co ważniejsze nie zawsze mamy na to zwyczajnie czas.

Zamiast restauracji? Alternatywa dla restauracji?

Co jeszcze pozostało? Dowozy. Tak, jedzenie w dostawie jest ratunkiem w codziennym żywieniu. Jednak należy pamiętać, że na czas pandemii niemal wszystkie dobre i bardzo dobre restauracje są zamknięte. Poza tym, jedzenie „w dowozie” nigdy nie będzie takie samo. Musi „przetrwać” transport, leży pewien czas w cieple (przynajmniej tego byśmy chcieli), a potem jedzie do nas. Jeśli mamy szczęście będziemy na początku trasy, którą kierowca pokona samochodem, a jeśli nie… lepiej o tym nie myśleć.
Jednak jest jeszcze jedno rozwiązanie! Kameralna kolacja we własnym domu, przekonaj się, że nawet w tych trudnych czasach można smacznie zjeść.