Prywatny Kucharz Maciej Siąkowski

Prywatny Kucharz

PRIVATE DINING BY MACIEJ SIĄKOWSKI

Kucharz do domu w Warszawie

Kucharz do domu, co to za usługa i na czym polega?

W dzisiejszych czasach każdy ma mało czasu i wszyscy ciągle za czymś gonimy. Dlatego doceniając wolny czas, który pozostaje nam w ciągu dnia, nie musimy przeznaczać go na gotowanie. Możemy zaoszczędzić swój czas i do tego zajęcia zatrudnić profesjonalnego kucharza. Jeżeli potrzebujesz osoby, która zadba o przygotowywane dla Ciebie jedzenie, warto rozważyć opcję wynajęcia kucharza. Jest wiele „gałęzi” takich usług, zależnie od Twoich potrzeb.
– Regularne gotowanie – potrzebujesz, aby Twoje codzienne posiłki były pełnowartościowe, a samemu nie masz czasu przesiadywać w kuchni? Masz dość kolejnej diety z pudełek, która po tygodniu smakuje już cały czas tak samo. Dodatkowo widzisz jak bardzo oszczędnie, są używane produkty i nie zawsze jesteś zadowolony z jakości.
– Przygotowywanie imprez – gotowanie eleganckich kolacji dla grona znajomych, pokaz live cooking w trakcie urodzin, romantyczna kolacja na rocznicę, jest niezliczona ilość okazji, które warte są eleganckiego sposobu celebrowania.

Prywatny szef kuchni

Podczas organizacji kolacji we własnym domu stajemy się manager’em tego wieczoru. Jesteśmy odpowiedzialni za Gości i ich zadowolenie ze spędzonego wieczoru. Musimy zadbać o wystrój domu, atmosferę, napoje, alkohol, jedzenie i całą masę innych rzeczy.
Na pewno warto, chociaż część tego ciężaru zdjąć z siebie. Jeżeli chcesz mieć pewność, że jedzenie będzie na najwyższym poziomie i że obędzie się bez żadnych niespodziewanych sytuacji, to warto zatrudnić profesjonalnego szefa kuchni, który w Twoim imieniu zadba o kulinarną oprawę Waszego wieczoru. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu jestem w stanie zagwarantować Ci najwyższy poziom kulinarnego doświadczenia.
Podczas organizacji prywatnej kolacji wynajęty zadbam, nie tylko o podanie samej kolacji, ale również o jej przygotowanie, poczynając od stworzenia przepisów, przez zrobienie zakupów do samego przygotowania produktów.
Ponieważ najważniejsza jest jakość i Twój komfort.

Prywatny kucharz, cena, ile kosztuje usługa wynajęcia kucharza do domu?

Wszystkie przygotowywane przeze mnie kolacje są wyceniane indywidualnie, ze względu na dużą ilość zmiennych, które wpływają na koszt usługi. Łączny koszt zależy od ceny ustalonego menu, oraz wybranej formy obsługi. Szacunkowy koszt jest zbliżony do wyjścia do restauracji, jednak gwarantuje nam niepowtarzalne wrażenia i prywatną usługę, która doda odrobinę luksusu do każdego wieczoru!
Napisz lub zadzwoń i z przyjemnością udzielę Ci wszelkich informacji.

Call Now Button