Prywatna kolacja, czym jest i na czym polega? Czym jest private dining?

W odpowiedzi na panującą sytuację postanowiłem stworzyć alternatywę dla wyjścia do restauracji – private dining. Nie musisz czekać na otwarcie restauracji, obawiać się, czy bezpiecznie jest do niej wyjść, czy zadowolić się mizernym jedzeniem z dostawy. Możesz mieć restaurację we własny domu! Nie wychodząc za drzwi własnego domu, zaplanuj w nim kameralną kolację, dla siebie i grupy znajomych, czy celebrując biznesowe spotkanie. Na co dzień i „od święta”, każda okazja jest dobra, żeby dobrze zjeść.

Kameralna kolacja w domu? Zastanawiasz się, czy to dla Ciebie?

Jeżeli lubisz dobrą kuchnię to na pewno jest to dla Ciebie. Niezależnie, czy zapraszasz do domu Gości, czy planujecie wieczór we dwoje, jedzenie jest i tak nieodzownym elementem. Jednak często wymaga to wielu czasochłonnych przygotowań. Czy kiedykolwiek musiałeś biegać w trakcie wizyty gości między kuchnią a salonem? Dbając o każdy szczegół, nie mogłeś po prostu rozkoszować się wieczorem ? Można oczywiście zamówić jedzenie z dostawą, jednak nie każdego i tym bardziej nie zawsze będzie ono zadowalać. Spędziło swój czas w ciepłym pojemniku, przejechało parę kilometrów, a teraz jeszcze musisz je nałożyć, nie rzadko podgrzać i pozbyć się sterty opakowań. Więc jeżeli nie chcesz zawieść się na kolejnym wynosie, lub martwić co w czym, o której i jak podać, jest na to sposób. Prywatna kolacja! To rozwiązanie tych wszystkich problemów. Jedzenie jest przygotowane tuż przed podaniem, dokładnie takie jakie chcesz i wtedy kiedy chcesz, a Ty nie musisz się martwić ani o zakupy, ani tym bardziej o gotowanie, czy sprzątanie w kuchni.

Jak wygląda taka prywatna kolacja?

Zaplanowałeś zaprosić kilku znajomych na następny piątek, nie masz czasu nic przygotować, a spotkanie wymagałoby odrobinę więcej elegancji niż zamówienie wynosu z knajpy. Żaden problem, Prywatny Kucharz jest właśnie po to, żebyś Ty nie musiał się o nic martwić! Powiedz tylko, co lubisz jeść, a przygotuję dla Ciebie specjalne menu, wyłącznie dla Ciebie. Lubisz risotto i krewetki, uwielbiasz owoce morza i kuchnię włoską, takie menu właśnie będzie.
Nikt nie zmusza Cię jeść ustalonego menu danej restauracji, to Ty je ustalasz. Masz ochotę na orientalne smaki, każde danie z innego regionu świata? Japońskie dashi, tajskie curry i elegancka kolacja? Tak, to wszystko może być jedną całością w trakcie prywatnej kolacji w Twoim domu.

Private Dining krok po kroku

Gwarantuję spełnić nawet najwyższe kulinarne oczekiwania. Po prostu sprawdź!

Polecam, Maciej Siąkowski